Hizmetlerimiz

Yazılım Hizmetleri

Kullanmayı planladığınız yazılımı sizinle eş güdümlü çalışarak en doğru ve verimli şekilde hazırlıyoruz. Yapımın her aşamasında sizinle fikir alışverişi yaparak en mükemmel sonuca beraber ulaşıyoruz. Bu şekilde sizlere en iyi sonuçları emin adımlarla vermiş bulunuyoruz. Daha iyisine hep birlikte sizler için karar veriyoruz. Firmanızın kurumsal kimliğini güçlendirmek için gerekli olan web sitenizin tasarımını sizi en iyi yansıtacak şekilde yapıyoruz.

Reklam Hizmetleri

Tüm hizmetlerini internetten veren Google, reklam piyasasında da haklı bir yere sahiptir. Dolayısıyla intertten reklam vermek denilince ilk akla gelen seçenek Google olmakta. Artık ticari işlerini internet üzerinden yapan firmalar, tanıtım ve reklamlarında da interneti kullanmaya başladılar. Bu noktada Google, ticari faaliyetlerini internet üzerinden yürüten şirketlere en etkili hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Google; reklam faaliyetlerini, kurduğu yan şirketler vasıtasıyla dünyanın dört bir yanında sürdürmektedir. Daha Fazlası için bize ulaşın.

Temizlik ve Danışmanlık Hizmetleri

Yönetimini almış olduğumuz apartmanların temizlik ücretlerinide değiştirmeden devralıyoruz. Aynı zamanda Danışmanlık hizmetleri ülkemizde son yıllarda ivmeli bir şekilde artış göstermektedir. Kuruluşlar ve işletmeler markalaşmadan pazarlamaya, insan kaynaklarından muhasebeye kadar birçok konuda alanında uzman danışman firmalardan hizmet alarak sorunlarını çözüme kavuşturma ve ihtiyaçlarını giderme yoluna gitmektedir. Danışmanlık hizmetimiz ile de no35 olarak karşınızdayız.

Total Page Visits: 28 - Today Page Visits: 2